Επιτυχόντες 2022

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΕ.Μ.Π.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 
ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑΣΤ. ΣΧΟΛΕΣΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ7ος
ΒΑΜΒΑΚΑ ΕΛΕΝΗΕ.Μ.Π.ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 
ΒΑΣΣΟΥ ΆΝΝΑΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 
ΒΛΑΧΟΥ ΜΥΡΤΩΕ.Μ.Π.ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 
ΓΚΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) 
ΓΚΙΡΓΚΙΣ ΓΙΩΡΓΟΣΠΑΝ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΤΡΙΠΟΛΗ) 
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣΕΚΠΑΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)4ος
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΑΝ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) 
ΔΡΙΤΣΑ ΖΑΦΕΙΡΙΑΠΑΝ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ) 
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΘΕΑΝΩ  ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) 
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 
ΖΗΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 
ΘΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  ΕΚΠΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΚΑΡΑΛΕΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 
ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΕΚΠΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 
ΚΑΤΣΙΚΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝΙΑΤΡΙΚΗ (ΠΑΤΡΑ) 
ΚΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣΒΙΟΑΪΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)   
ΚΟΥΚΟΥΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΟΠΑΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 
ΚΡΑΟΥΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΚΡΟΝΤΗΡΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ  ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝΦΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ/ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΝΑΣΙΑΕΚΠΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 
ΛΑΒΡΑΝΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ  ΕΚΠΑΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΛΙΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ) 
ΛΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 
ΛΑΜΠΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) 
ΛΑΡΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΕΚΠΑΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΛΙΑΠΠΙΔΗ ΒΙΒΙΑΝΝΑΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΩΣΙΜΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΛΙΓΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΛΙΟΠΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) 
ΛΟΥΡΙΔΑ ΖΩΗΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 
ΜΑΥΡΑΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣΕΚΠΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΕΚΠΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΜΠΟΛΗ ΕΒΕΛΙΝΑ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝ. ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 
ΜΠΟΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣΟΠΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 
ΜΩΡΑΪΤΗ ΜΑΙΡΗΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 
ΝΕΟΧΩΡΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑΕΚΠΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 
ΝΙΚΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣΠΑΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣΔΗΜΟΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΝΙΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΣΟΦΙΑΠΑΝ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΣΠΑΡΤΗ) 
ΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΕΚΠΑΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΟΡΦΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ (ΠΑΤΡΑ) 
ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΜΙΣΠΑΝ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) 
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)5ος
ΠΕΡΑΤΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝ.ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΕΝΙΑΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣΒΙΟΑΪΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 
ΠΗΛΙΟΥΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑΕ.Μ.Π.ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΡΕΓΚΑ ΛΟΥΙΣΠΑΝ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΠΑΡΤΗ)1ος
ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΤΙΝΑΟΠΑΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΟΠΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΕΚΠΑΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΣΕΠΕΝΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 
ΣΕΧΑΙ ΑΡΙΑΔΝΗΕΛ.ΜΕ.ΠΑ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 
ΣΙΔΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 
ΣΙΩΛΗ ΕΙΡΗΝΗ  ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 
ΣΚΕΥΗ ΤΖΕΝΗ  ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) 
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)4ος
ΤΑΜΠΑΚΟΓΛΟΥ ΖΩΗ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔ. ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) 
ΤΣΑΓΚΑΚΟΥ ΈΦΗΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 
ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΠΕΓΚΥΕΚΠΑΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) 
ΦΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 
ΧΑΡΜΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣΔΗΜΟΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΨΩΦΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΑΝ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) 
Μοιραστείτε αυτή την σελίδα :