Γενικό Λύκειο - ΕΠΑΛ
Επιτυχόντες
Εκπαιδευτικά Νέα
Δραστηριότητες


ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2015
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΜΗΜΑ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΊΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΕΚΠΑ)
ΑΠΕΡΓΗ ΝΑΠΟΛΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ  ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΜΟΥΣΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΒΑΡΒΑΡΡΗΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΔΑΛΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΧΗΜΙΚΟ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΕΛΗΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΕΚΠΑ)
ΖΟΥΜΠΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΖΟΥΡΤΣΑΝΟΥ ΒΑΣΙΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΕΜΗ ΒΑΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΛΕΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΚΑΜΠΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΚΟΛΛΙΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΚΟΥΛΑΞΙΖΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΦΑΝΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΟΥΤΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΛΕΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ)
ΛΙΝΔΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΜΑΡΙΝΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΑΘΗΝΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΕΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΙΧΑΛΙΟΥ ΟΛΓΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΕΡΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΙΚΟΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΚΟΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)
ΝΤΡΑΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΉΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΆΛΙ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΤΕΙ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΩΓΩ ΙΑΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΛΑΜΙΑ)
ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΥΣΙΚΟ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΡΑΧΟΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ)
ΣΑΜΟΪΛΗ ΜΑΡΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΣΕΡΛΙΕΒ ΘΑΝΑΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΏΝ ΠΑΠΕΙ
ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΏΝ ΠΑΠΕΙ
ΣΜΥΡΛΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ & ΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  (ΟΠΑ)
ΤΑΜΠΟΥ ΦΑΝΗΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ & ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ
ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΟΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΦΑΝΗ ΑΘΗΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΜΦΙΣΣΑ)
ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΧΟΛΟΓΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΧΥΣΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΕΙ (ΑΘΗΝΑ)