Γενικό Λύκειο - ΕΠΑΛ
Επιτυχόντες
Εκπαιδευτικά Νέα
Δραστηριότητες


ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2013
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΜΗΜΑ
ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ) ΑΣΠΑΙΤΕ
ΑΛ ΣΑΜΙΣΤΙ ΛΙΝΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.(ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΑΝΔΡΕΟΥ ΗΜΗΤΡΑ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΓΓΗ ΤΖΩΡΤΙΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΙΡΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π. (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΒΑΤΙΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)

ΒΕΛΕΓΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.(ΑΘΗΝΑ) (11ος)
ΒΕΡΓΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)   (1η)
ΒΟΝΑΤΣΟΥ ΤΕΡΕΖΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ  (ΑΘΗΝΑ)  (3η)
ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΙΚΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΦΑΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
ΔΑΓΙΑΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΕΛΙΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ) ΑΣΠΑΙΤΕ
ΔΗΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΔΡΑΚΑΚΗ ΧΑΡΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝ. ΥΠΟΛΟΓ. & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΘΕΟΔΟΣΗ ΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΑΡΑΒΑΤΣΟΥ ΑΘΗΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π. (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΕΡΑΜΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΛΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΚΟΛΟΜΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΝΟΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.(ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΡΟΜΠΑ ΜΑΝΤΩ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΡΓΙΤΑΚΟΥ ΖΕΤΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)  (7η)
ΚΟΥΡΕΜΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΚΟΥΡΕΜΠΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.(ΠΕΙΡΑΙΑΣ) (3ος)
ΚΟΥΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΡΕΤΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΚΩΒΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΩΣΤΕΛΕΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΤΣΙΟΜΥΤΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΛΑΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΥΣΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.(ΑΘΗΝΑ)
ΛΩΛΟΥ ΠΗΓΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑΣ)
ΜΑΝΔΟΥΡΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΗΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
ΜΕΜΛΙΚΑΙ ΟΡΦΕΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΡΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΙΤΖΑ ΑΛΒΙΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) (10ος)
ΜΙΧΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΑΠΗ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΟΥΛΑ ΑΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΜΠΑΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΠΑΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΜΠΕΡΑΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)   (8ος)
ΜΠΙΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΜΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ  (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΠΟΥΡΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΪΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΩΫΣΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΕΥΡΑΔΑΚΗΣ ΣΗΦΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π. (ΑΘΗΝΑ)
ΝΤΑΗ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΤΕΜΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)  (11η)
ΝΤΕΝΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΧΑΡΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΤΕΛΕΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΠΑΝΤΕΛΗ ΕΡΑΤΩ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)

ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ Φ.Π.Ψ. (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)
ΠΙΣΙΜΙΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΠΙΤΣΙΝΙΓΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΘΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΑ)

ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΑΜΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ  ΑΣΠΑΙΤΕ (ΜΑΡΟΥΣΙ)
ΣΑΜΟΪΛΗ ΕΒΕΛΙΝΑ ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ & ΔΙΕΡΜΗΝΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΣΑΧΠΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  (15ος)
ΣΜΥΡΝΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΤΑΘΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΣΤΑΜΟΥ ΝΤΟΡΑ

ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΠΕΖ ΕΛΕΝΑ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΒΑΡΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΤΖΑΒΕΝΤ ΦΑΡΙΑΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ) (31η)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΤΡΙΤΣΙΝΙΩΤΟΥ ΤΟΝΙΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)  (8η)
ΤΣΑΚΟΣ ΧΑΡΗΣ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΣΑΚΩΝΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΤΣΑΝΗ ΑΝΝΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΟΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) (7η)
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΦΡΑΣΕΡΙ ΜΑΡΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΧΑΛΙΛΑΪ ΤΖΕΣΙΚΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ  ΥΓΙΕΙΝΗΣ  (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΦΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΡΗΤΗ)

ΧΟΡΒΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΧΟΡΟΖΙΑΝ ΜΑΡΙΑΜ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ  (ΑΘΗΝΑ)      (11η)
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ)

ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΧΡΥΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΨΥΛΛΑ ΜΑΤΟΥΛΑ Φ.Π.Ψ. (ΑΘΗΝΑ)
ΨΩΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)