Γενικό Λύκειο - ΕΠΑΛ
Επιτυχόντες
Εκπαιδευτικά Νέα
Δραστηριότητες


ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2011
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΤΜΗΜΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
ΑΛΛΑ ΝΤΟΡΙΝΑ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΑΜΟΥΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟ ΡΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΑΒΒΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑ
ΒΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΒΕΝΙΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΕΡΓΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΥΤΙΝΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟ ΤΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΕΙ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΟΥΔΙΝΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ
ΓΟΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΡΙΒΟΓΙΩΡΓΟΥ ΦΑΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΔΕΔΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙ ΑΣ ΤΕΙ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΜΥΡΤΩ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
ΔΕΡΒΕΝΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΕΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΑΝΤΕΙΟ
ΔΗΓΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ ΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ OIKONOMIKO AΘΗΝΑΣ
ΕΥΓΕΝΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΠΑΝΤΕΙΟ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ  ΠΕΙΡΑΙΑ
ΖΗΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΘΑΝΟΥ ΜΕΛΠΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ )
ΙΣΑΡΑΪ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΘΗΝΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑ
ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΛΕΑ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΦΥΣΙΚΟ ΚΡΗΤΗ
ΚΑΜΠΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΝΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ & ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΑΤΣΙΩΝΗ  ΒΑΝΕΣΑ ΤΕΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΚΙΟΡΗ ΑΝΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΓΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
ΚΟΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΙΝ ΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΚΟΜΗΧΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΟΝΙΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ (ΧΑΛ ΚΙΔΑ)
ΚΟΣΜΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΤΣΑΝΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ Κ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΟΥΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ ΑΝΝΑ ΦΠΨ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΚΡΟΥΜΣΗΝ ΜΑΡΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΛΑΖΟΥ ΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ  ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
ΛΕΒΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΛΕΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΜΙΑ
ΛΕΦΑΚΗ ΜΑΡΙΚΑΙΤΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΑ
ΛΙΑΠΑ ΖΩΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΛΙΝΑΤΟΠΙ ΦΙΟΡΕΛΑ ΔΙΟΙ ΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΙΣΤΡΕΛΗΣ  ΝΙΚΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΑΚΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΑΝΙΑ
ΜΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΑΛΤΕΖΟΣ  ΜΕΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗ 

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΣΤΟΡΗ ΕΛΕΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΕΙ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΕΙ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΕΛΙΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ ΟΓΙΑΣ ΤΕΙ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΕΡΖΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ  ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑ
ΜΕΣΧΙΝΗ ΛΥΔΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΙΛΚΑΪ ΕΛΕΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ-ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΙΧΕΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΝΑΤΟΜΠΙΣΒΙΛΙ ΣΑΒΛΕΝΚΟ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΜΠΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΜΠΑΛΑ ΡΙΑΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΛΑΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΣΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ( ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΜΠΕΡΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΠΙΣΤΙΚΑ ΝΤΕΝΙΣΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ  ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΠΑΤΡΑ
ΜΠΟΥΝΤΗ ΣΟΦΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ
ΝΑΣΤΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΝΙΑΣΤΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΙΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟ ΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΑ
ΝΤΙΜΠ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΝΤΙΜΠ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΞΕΠΑΠΠΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΞΥΛΟΚΟΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΟΝΟΪΚΟ ΑΡΣΕΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ (ΧΑ ΛΚΙΔΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ  ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΠΑΝΕΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ  ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΑΛΚΗΣΤΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΣΑΜΟΣ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΜΑΡΙΕΦΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ  ΠΑΝ/ΜΙΟ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠΙΣΤ. ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0ΜΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΛΕΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑ
ΠΕΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝ ΙΚΗ (ΞΑΝΘΗ)
ΠΟΥΛΟΥ-ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ
ΠΥΡΟΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛ. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΣΕΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΣΚΙΑΔ Α ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΥΡΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΣΩΤΕΡ. ΑΡΧΙΤΕΚΤ.Κ ΔΙΑΚΟΣΜ.ΤΕΙ  ΑΘΗΝΑΣ
ΣΥΨΗ ΜΑΡΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΑΡΜΠΑ ΕΛΕΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ  ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝ Α
ΤΟΣΚΑ ΙΛΝΤΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΑΓΚΑΝΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΑΓΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΑΝΤΙΡΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ Φ.Π.Ψ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΓΩΝΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚ ΗΣ Κ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΤΣΙΚΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΤΣΙΜΠΙΝΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗΣ
ΤΣΙΧΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΧ ΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΦΥΛΝΤΙΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΤΖΗΜΩΡΑΚΗΣ  ΤΑΣΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΚΟΖΑΝΗΣ
ΧΕΙΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΓΟΓΙΑΣ ΤΕΙ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΧΟΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ Σ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΟΥΧΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ