Γενικό Λύκειο - ΕΠΑΛ
Επιτυχόντες
Εκπαιδευτικά Νέα
Δραστηριότητες


ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2005
 Ονοματεπώνυμο Σχολή
ΑΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΑΓΛΑΜΙΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΑΔΑΜΑΝΤΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΞΙΟΠ. ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΓΕΩΠΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΛΙΑΗ ΙΛΥΡΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
ΑΜΟΡΓΙΑΝΙΩΤΗ ΝΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΔΡΙΑΔΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑ (ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΑΠΕΡΓΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΜΕΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΡΜΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ (ΛΑΜΙΑ)
ΒΑΚΑΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
ΒΑΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΒΑΤΣΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛ. (ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
ΒΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΒΕΛΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Τ.Ε.Φ.Α.Α. (ΑΘΗΝΑ)
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΒΟΤΣΑΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ)
ΒΟΥΡΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΓΑΛΙΦΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΓΑΡΟΥΦΑΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝ. ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ. ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΙΛΟΣ. ΠΑΙΔ. & ΨΥΧΟΛ. (ΠΡΟΓ. ΨΥΧΟΛ.) ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ (ΑΡΤΑ)
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΙΟΥΒΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΓΚΙΩΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΓΚΟΥΝΤΗ ΑΟΥΡΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ (ΤΕΙ ΛΑΜΙΑ)
ΔΑΡΛΑΣΗ ΤΑΤΙΑΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & Μ.Μ.Ε (ΠΥΡΓΟ)
ΔΕΛΙΤΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΕΡΒΙΣΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΗΜΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΔΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΖΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧ/ΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΡΕΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ (ΛΑΜΙΑ)
ΖΗΣΙΜΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΖΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ)
ΗΛΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΑΝΟΥ ΕΝΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ)
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ)
ΙΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧ/ΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
ΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΚΑΛΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΪΚΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΛΑΡΙΣΣΑ)
ΚΑΡΔΑΣΗ ΝΑΝΤΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΝΑΜΙΖΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΩΝΟΜΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΚΑΤΟΠΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
ΚΑΦΑΛΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΚΙΚΗΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΚΛΕΜΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΚΟΚΟΝΕΣΙ ΕΒΙΣΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΛΙΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ ΗΛΙΑΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΚΟΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΤΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΕΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ
ΚΟΥΛΠΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ)
ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΚΟΥΤΟΥΦΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΥΤΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΟΥΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
ΚΟΥΤΣΟΥΛΕΛΟΥ ΦΑΙΔΡΑ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟ)
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ (ΓΕΩΠΟΝ. ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ)
ΛΕΦΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ)
ΛΙΑΡΑΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΥΓΕΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΛΥΤΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΘΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΜΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΜΑΡΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΕΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΡΓΕΤΗ ΜΑΡΟΥΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ (ΠΑΝΤΕΙΟΣ)
ΜΑΤΣΑΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ (ΚΡΗΤΗ)
ΜΑΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΥΣΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΙΤΣΙΝΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΟΔΙΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΕΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΜΟΥΤΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ (ΣΑΜΟΣ)
ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
ΜΠΑΡΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΜΠΕΡΜΠΕΡΗ ΕΥΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΗΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΜΠΙΤΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΙΤΖΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΚΡΗΤΗ)
ΜΠΙΤΣΑ ΕΓΙΟΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΙΤΣΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΙΧΑΛΤΖΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜ. (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΛΟΚΟΥΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΥΡΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
ΝΙΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Τ.Ε.Φ.Α.Α.(ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΤΑΛΑΧΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ (ΛΑΜΙΑ)
ΝΤΑΜΑΝΗ ΛΟΥΚΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΤΕΛΡΟΣΣΩ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΝΤΙΜΠ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΛΑΡΙΣΣΑ)
ΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ (ΛΑΜΙΑ)
ΝΤΟΥΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
ΝΤΟΥΤΜΠΙΜΠΑ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΤΟΥΦΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΝΤΡΕΟΥ ΜΙΛΕΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Ε.Μ.Π.)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ (ΧΑΛΚΙΔΑΣ)
ΠΑΝΤΖΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (Ε.Μ.Π.)
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑ (ΤΕΙ ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΦΥΣΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ ΣΧΕΔ. & ΠΑΡΑΓ. ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΠΑΣΠΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΤΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΗΜΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗ
ΠΗΛΙΟΥΡΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΙΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΟΛΥΖΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΜΙΑ
ΡΑΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ
ΡΕΓΚΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ)
ΡΕΠΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΣΤΑΤ/ΚΗΣ & ΑΝΑΛ/ΚΩΝ-ΧΡΗΜΑT/ΚΩΝ ΜΑΘ.ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
ΡΕΤΣΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΡΟΥΜΑΝΟΥ ΗΡΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. (ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΣΑΜΟΥΡΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΣΑΡΑΚΗΝΙΩΤΗ ΑΝΤΖΕΛΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΚΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΣΕΡΕΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ)
ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΔΟΝΤΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ (ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑ)
ΣΙΜΟΥΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ (ΚΡΗΤΗΣ)
ΣΙΟΥΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΣΚΟΡΔΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΟΥΡΣΟΥ ΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠ. (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΧΟΛΗ ΙΚΑΡΩΝ - ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΣΠΥΡΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΣΤΑΓΚΙΚΑΣ ΑΒΕΡΚΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜ. ΕΡΓΩΝ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΛΕΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΣΤΡΑΤΗΓΕΛΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΔΑΦΝΗ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΕΙ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΡΗΤΗ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΑΚΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ (ΛΑΡΙΣΣΑ)
ΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΨΗΦΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
ΤΖΕΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑ ΛΑΜΙΑ
ΤΖΟΥΚΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΣΑ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΛΑΜΙΑ
ΤΡΙΠΟΔΙΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΑΓΓΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΑΠΡΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΑΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΙ ΜΜΕ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
ΤΣΙΑΠΟΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΙΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΣΙΟΥΜΗΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ - ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧ/ΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΙΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ &ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΟΛΓΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΣΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΦΕΡΕΚΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΗΜΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΛΗΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΦΛΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΧΑΝΤΖΗΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΑΡΑΚΛΕΙΑ ΣΟΦΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ)
ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΡΛΑ ΟΛΓΑ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΜΟΥΣΙΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
ΧΑΤΖΑΤΟΥΡΓΙΑΝ ΑΝΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΤΖΗ ΖΕΤΑ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧ/ΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΡΟΔΟΣ)
ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ Μ.Μ.Ε. (ΠΥΡΓΟΣ)
ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΩΡΑΪΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ