Γενικό Λύκειο - ΕΠΑΛ
Επιτυχόντες
Εκπαιδευτικά Νέα
Δραστηριότητες


ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2001
 Ονοματεπώνυμο Σχολή
ΑΓΑΠΗΤΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΤΕΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (1η)

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΙΝΑ

ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΤΡΟΦ.ΓΕΩΠ.Π.ΑΘΗΝΑ

ΒΑΪΤΣΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ

ΔΑΣΟΠ.ΤΕΙ ΛΑΡ(ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧ/ΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΒΕΤΣΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΧΡΗΜΑΤ/ΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΒΡΑΚΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΓΕΩΠ.Π. ΑΘΗΝΑΣ

ΒΡΥΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΓΑΪΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΑΛΙΑΝΔΡΑ ΕΛΕΝΗ

ΕΚΠ/ΚΩΝ ΤΕΧΝ.ΗΛ/ΓΩΝ ΣΕΛΕΤΕ ΑΘΗΝΑ

ΓΑΛΙΑΝΔΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΚΠ/ΚΩΝ ΤΕΧΝ.ΗΛ/ΓΩΝ ΣΕΛΕΤΕ ΑΘΗΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ

ΙΧΘ.ΑΛΙΕΙΑΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΙΑΒΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΚΑΝΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠ/ΓΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΛΗ)

ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΓΚΑΡΩΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΔΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΠΙΣΤ.ΔΙΑΙΤΟΛ-ΔΙΑΤΡΟΦ.ΧΑΡΟΚΟΠ.(ΑΘΗΝ)

ΔΕΜΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ &ΜΕΣΩΝ ΜΑΖ.ΕΝΗΜΕΡ. ΑΘΗΝΑΣ

ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΝΤΕΙΟ)

ΔΕΡΕΜΠΕΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

ΔΕΤΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΟΛ ΕΡΓ ΥΠΟΔ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

ΔΗΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΙΤ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚ. ΑΘΗΝΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧ/ΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΔΙΒΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

ΔΙΠΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΒΙΒΛΙΟΘ/ΜΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΔΟΥΚΑ ΧΑΡΟΥΛΑ

ΔΗΜ.ΣΧ.ΕΠ.ΠΟΛ.ΤΕΙ ΚΟΖ(ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΖΑΡΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

ΖΕΝΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠ/ΓΩΝ ΚΡΗΤΗΣ(ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΖΕΡΒΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΕΜΠΟΡΙΑΣ-ΔΙΑΦ/ΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΖΙΩΓΑ ΒΙΚΗ

ΦΙΛ/ΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝ. ΣΠΟΥΔ. ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΖΟΥΛΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

ΘΕΟΥ ΒΑΛΙΑΝΑ

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒ(ΔΡΑΜΑ)

ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΟΥΡ.ΕΠΙΧΕΙΡΗΣ. ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ(ΑΜΦ.)

ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤ ΕΚΠ ΠΑΤΡΑΣ

ΚΑΝΔΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΚΟΙΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠ/ΓΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)

ΚΑΡΑΚΟΦΩΛΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΓΕΩΡΓ.ΜΗΧ.ΑΡΔ.ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΟΔΟΝΤΟΤΕΧΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΑΡΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

ΚΙΝΝΙΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΤΕΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ)

ΚΟΒΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΟΚΚΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝ.& ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜ. ΠΑΝΤΕΙΟΥ (1η)

ΚΟΛΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΠΟΛΙΤ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚ. ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΛΟΜΒΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΤΟΥΡ.ΕΠΙΧΕΙΡ. ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ ΦΩΤΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΟΝΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΣΧ.& ΠΑΡΑΓ.ΕΝΔ. ΤΕΙ ΘΕΣ (ΚΙΛ)

ΚΟΝΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ ΤΕΙ ΧΑΛ/ΔΑΣ

ΚΟΥΒΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ

ΟΙΚΟΝΟΜ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚ.Π. ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΟΥΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ & ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ

ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΙΧΘ.ΑΛΙΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠ(ΗΓΟΥΜ)

ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΚΛΩΣΤ/ΡΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΔΡ.

ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΟΥΛΗ

ΕΦΑΡΜ.ΜΑΘΗΜ.& ΦΥΣ.ΕΠΙΣΤΗΜ.ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)

ΛΑΜΠΡΟΥ ΘΕΩΝΗ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΛΑΥΤΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΜΗΧΑΝ.Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΛΙΑΡΓΚΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΕΧ.ΙΑΤ.ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΛΟΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΕΧΝΟΛ. & ΣΥΣΤΗΜ. ΠΑΡΑΓΩΓ. Π. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΛΥΤΗ ΑΡΤΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣ/ΓΓΙΟΥ

ΜΑΓΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΑΚΟΥ ΛΟΥΚΙΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ (ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ)

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΟΙΝΟΝΟΜ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚ.Π.ΑΘΗΝΑΣ

ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΣΧΕΔ. ΣΥΣΤ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΥΡΟΣ)

ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΤΗΛ/ΚΗ & Δ/ΣΗ ΤΕΙ ΗΠ(ΑΡΤΑ)

ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΜΙΧΑΛΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΠΑΜΠΕΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΗΛΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΠΑΣΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΒΡΕΦΟΚΟΜΙΑΣ (ΤΕΙ ΓΙΑΝΝΝΕΝΑ)

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Π. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΞΕΛΥΣΣΑΚΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ ΥΠΟΛ.ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΕΧΝΟΛ.ΣΥΣΤ..ΔΙΑΧΕΙΡ.ΦΥΣΙΚ. ΠΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΓΕΩΠ.Π.ΑΘΗΝ.

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΓΕΩΡΓ.ΜΗΧ.ΑΡΔ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΘΗΣ

ΤΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΤΙΝΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΘΕΡΜ.ΚΑΛΛ.ΑΝΘΟΚ. ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΘΕΡΜ.ΚΑΛΛ. & ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΓΕΩΠ.Π.ΑΘΗΝ.

ΡΑΠΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΤΟΥΡ.ΕΠΙΧΕΙΡΗΣ. ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΡΑΣΙΚΟΒΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

ΡΟΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΑΛΙΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΤΟΥΡ.ΕΠΙΧΕΙΡ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΟΡΓΑΝ.& ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧΕΙΡ. ΠΑΝΕΠ.ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΑΤΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤ ΕΚΠ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΕΛΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΕΦΕΡΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ ΘΡΑΚΗΣ(ΞΑΝΘΗ)

ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΣΙΩΠΟΥΔΗΣ ΘΑΝΟΣ

ΤΕΧΝΟΛ.ΣΥΣΤΗΜ.ΔΙΑΧ.ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ)

ΣΚΥΒΑΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΣΜΑΡΙΑΝΑΚΗ ΦΡΥΝΗ

ΚΟΙΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΜΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

ΣΟΥΛΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΠΑΘΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΘΕΡΜ.ΚΑΛΛ. & ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΣΠΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΘΕΡΜ. ΚΑΛ.ΑΝΘΟΚ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛ

ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΣΤΑΓΚΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΣΤΑΘΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΑΚΕΣΙΑΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΑΜΠΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ

ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡ/ΓΗΣ ΓΕΩΠ. Π. ΑΘΗΝΑΣ

ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΣ/ΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

ΤΖΙΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΤΖΩΡΤΖΙΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

ΤΡΙΛΙΒΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ

ΤΕΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΤΣΑΡΠΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

ΤΣΕΚΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΕΠΙΣΤ. ΥΠΟΛ/ΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΤΣΙΓΚΡΗ ΚΛΗΤΩ

ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ & ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΣΙΜΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΣΙΡΙΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΗΜ.ΣΧ.ΕΠ.ΠΟΛ. ΤΕΙ ΚΟΖ(ΚΑΣ)

ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠ/ΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΟΡΓΑΝ.& ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧΕΙΡ. ΠΑΝΕΠ.ΠΕΙΡΑΙΑ

ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΕΧ.ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΧΗΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΦΑΝΑΡΑ ΔΑΝΑΗ

ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧ/ΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

ΦΙΟΡΕΝΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΦΟΥΝΤΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ &ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΟΙΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ